Всичко беше прекрасно! Локацията е много добра, условията в мезонета са чудесни! Чувстваме се толкова добре, че за първо лято ни дойде кратка почивката, макар да бяхме за 5 нощувки! Препоръчвам! Комуникацията със собствениците, е изключително лека и приятна!